skok chmielewskiego pozyczki

SKOK Chmielewskiego — opinie klientów

Od ponad 20 lat SKOK Chmielewskiego wspiera postawy oszczędnościowe i przedsiębiorczość, a jednocześnie służy pomocą w obliczu finansowych trudności. To jedna z największych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych w kraju. Jej główne motto to wzajemna pomoc wszystkich uczestników. Firma powstała w 1994 roku, ale absolutnie nie powinna być kojarzona z przestarzałą formą usług.

Potencjalni kredytobiorcy, często kierują się odczuciami innych konsumentów. Zapewne dlatego „SKOK Chmielewskiego — opinie” to jedno z pierwszych wyników wyszukiwania w sieci po wpisaniu hasła „SKOK”. W oczach potencjalnych klientów, SKOK Chmielewskiego wypada lepiej niż inne instytucje pozabankowe. Istnieje kilka czynników, które na to wpływają. Wśród opinii klientów SKOK-u Chmielewskiego najczęściej pojawiają się te mówiące o poczuciu bezpieczeństwa, bogatej ofercie i przyjaznej obsłudze oraz o fachowej infolinii.

Bogata oferta

Kasa oferuje szeroki zakres nowoczesnych produktów finansowych — od pożyczek i kredytów, przez lokaty, ubezpieczenia po rachunki. Posiada również szeroką ofertę dla firm. SKOK przewiduje oferty lojalnościowe dla stałych klientów. Taki pożyczkobiorca może spodziewać się decyzji w ciągu 15 minut. W pozostałych przypadkach czas oczekiwania wydłuża się do jednego dnia.

Warto pochylić się nad produktami, jakie oferuje SKOK Chmielewskiego; opinie innych i doświadczenie firmy budują solidne fundamenty do podjęcia decyzji.

Bezpieczeństwo

Warto wiedzieć, że SKOK Chmielewskiego nie jest bankiem. W rzeczywistości jest to instytucja pozabankowa, której bieżąca działalność nie podlega prawu bankowemu, a ustawie o Kasach Spółdzielczych. To jednak nie powód do niepokoju. Klienci czują się bezpiecznie, bowiem podobnie jak tradycyjne banki SKOK podlega Komisji Nadzoru Finansowego. W rozumieniu przepisów Unii Europejskiej jest to organ sprawujący nadzór nad rynkiem finansowym w kraju. Ponadto Kasa jest chroniona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. BFG zabezpiecza depozyty w bankach i SKOK-ach do równowartości 100 tysięcy euro. Obie instytucje działają na rzecz stabilności krajowego systemu finansowego.

Bankowość online

Na stronie internetowej SKOK-u Chmielewskiego znajdziemy intuicyjny kalkulator, który sprawnie pomoże w szacowaniu zdolności kredytowej. Ponadto strona internetowa daje możliwość rezerwacji wizyty w jednym z 14. stacjonarnych oddziałów Kasy. Kolejną zaletą SKOK-u Chmielewskiego jest zaplecze mobilne. Firma uruchomiła bankowość online, która w dzisiejszych czasach jest niewątpliwie ogromnym plusem.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.