Pierwsza, szybka pożyczka bez prowizji – przez internet

Jeszcze do niedawna pożyczka bez prowizji przez internet możliwa była do uzyskania tylko w instytucjach pozabankowych. Banki, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziły do swoich dotychczasowych usług finansowych nowy produkt, jakim jest szybka pożyczka na preferencyjnych warunkach. Brak konieczności wychodzenia z domu, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa to atuty, dzięki którym ten rodzaj pożyczki bankowej bardzo szybko stał się niezwykle popularny.

Pożyczka bez prowizji co to znaczy?

W myśl zasady „nie ma nic za darmo”, w każdej branży również finansowej obowiązują opłaty towarzyszące zaciąganemu kredytowi lub pożyczce. Za działania, które podejmuje pożyczkodawca na rzecz klienta w celu doprowadzenia transakcji do finału, obowiązuje wynagrodzenie, które nazwane jest umownie prowizją. Prowizja obliczana jest procentowo i zależna jest od kwoty udzielonego zobowiązania, czyli im wyższa kwota pożyczki, tym najprawdopodobniej wyższa będzie prowizja. Wysokość prowizji zależy od polityki konkretnego banku, każdy bank ma inne stawki. W zależności od umowy kwota prowizji może zostać ustanowiona jako odrębna płatność, lub zostać wliczona w raty. Pożyczka bez prowizji oznacza zobowiązanie, które jest całkowicie pozbawione tego właśnie kosztu.

Czy pierwsza pożyczka bez prowizji jest tym samym, co pożyczka darmowa?

Nie należy mylić pojęć, pożyczka bez prowizji nie jest tym samym, co darmowa pożyczka. Hasło „darmowa pożyczka” najczęściej spotykane jest w instytucjach pozabankowych. To produkt oferowany nowym klientom „na zachętę”. Zamiast kosztownej kampanii marketingowej, parabanki oferują pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo po to, aby zyskać bazę nowych klientów, którym następnie firma zaoferuje kolejne, już płatne produkty. Należy pamiętać o tym, że szybka pożyczka bez prowizji nie jest pozbawiona wszystkich kosztów. Kosztami pozostałymi jest kwota wynikająca z oprocentowania pożyczki, oraz opcjonalne ubezpieczenie zobowiązania. Aby uzyskać całkowicie darmową pożyczkę, należy szukać produktu określanego jako pożyczka bez prowizji i odsetek. Jeśli zobowiązanie dodatkowo pozbawione jest kosztów ubezpieczenia, wtedy mówimy o darmowej pożyczce. Niektóre banki mają takie pożyczki w ofercie dla nowych klientów.

Pożyczka bez prowizji w 15 minut

Pożyczka bez prowizji w 15 minut jest niezwykle atrakcyjną ofertą dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na dowolny cel. Nie ma potrzeby spotykania się z doradcą kredytowym, a wszystkie formalności załatwiane są online. Wniosek wysłany drogą internetową procedowany jest przez bank i już w 15 minut można otrzymać decyzję kredytową, która będzie skutkować natychmiastowym przelewem pieniędzy na konto pożyczkobiorcy.

Szybka pożyczka bez prowizji w Alior Banku

W Alior Banku pożyczka bez prowizji kusi błyskawicznym załatwieniem formalności i prawie natychmiastowym otrzymaniem gotówki na konto. Posiadając aktywne konto w Alior Banku, nie jest wymagane zaświadczenie z zakładu pracy. Propozycja skierowana jest również do osób, które nie posiadają konta osobistego w Alior Banku, a formalności ograniczają się do złożenia wniosku i rozmowy z konsultantem.

Pożyczka bez prowizji – PKO BP

Niekwestionowany lider sektora bankowości bank PKO BP również dostosował ofertę do aktualnego popytu na rynku usług finansowych i wprowadził produkt skierowany do nowych pożyczkobiorców, którzy nigdy dotąd nie zaciągnęli żadnego zobowiązania kredytowego w ich banku. Atrakcyjne oprocentowanie, dowolny cel wykorzystania środków, oraz kwota kredytu od 1000 zł do nawet 120 000 zł ze spłatą nawet do 12 lat to niezwykle korzystne warunki, które warto rozważyć. Pożyczka bez prowizji PKO dostępna jest również w formie online, czyli siedząc w wygodnym fotelu, można wysłać wniosek kredytowy. Intuicyjny kalkulator kosztów zamieszczony na stronie dokładnie wylicza i przejrzyście obrazuje wszystkie koszty dotyczące kredytu oraz pozwala wybrać najkorzystniejszą opcję. Inne banki również zachęcają klientów do skorzystania z preferencyjnych warunków kredytowych.

Bank ING – pożyczka bez prowizji

Pożyczka bez prowizji w Banku ING gwarantuje minimum formalności, a dla osób, które mają otwarty rachunek osobisty w ING, dostępna jest w opcji „jeden klik”. Od osób nieposiadających konta osobistego w ich banku, ING do udzielenia pożyczki wymaga dowodu osobistego oraz zaświadczenia o dochodach, przy czym akceptowalna jest nie tylko umowa o pracę, ale również umowa zlecenie, czy umowa o dzieło.

Pożyczki konsolidacyjne 0% prowizji

Większość banków wyszła naprzeciw oczekiwaniom osób zadłużonych już w innych bankach oraz instytucjach i oferuje gotówkowe pożyczki konsolidacyjne dostępne również w opcji „0% prowizji”.  Elastyczny okres kredytowania sprawia, że nawet sumując wszystkie dotychczasowe zobowiązania, można uzyskać niższą ratę, niż dotychczas. Zdecydowanie łatwiej jest zapanować nad budżetem domowym, spłacając jedną ratę w miesiącu, niż kilka w różnych terminach. Dodatkową korzyścią wynikającą ze zsumowania swoich zobowiązań w jedno są dodatkowe środki otrzymane na konto nawet do wysokości 30% wartości konsolidowanej kwoty. Pozwolą one odzyskać płynność finansową i zadbać o bieżące potrzeby.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.