BGŻ BNP Paribas – szybka pożyczka online, co warto wiedzieć?

Banki za pośrednictwem – w zasadzie wszystkich środków masowego przekazu – zachęcają nas do skorzystania właśnie z ich oferty. Znane twarze zachęcają nas z ekranu telewizora. Jednak decydując się na wzięcie pożyczki warto przeanalizować oferty banków w oparciu o proponowane warunki. To one przesądzają o tym, czy warto skorzystać z danej oferty, czy jednak poszukać innej.

BGŻ BNP Paribas – pożyczka

Jednym z banków, które proponują ciekawą ofertę szybkiej pożyczki online jest BNP Paribas. Taka forma udzielenia pożyczki stanowi kolejny krok do pełnej mobilności banku. Takie rozwiązanie powoduje, że zmniejszona jest do minimum ilość spraw, z którymi musimy fizycznie udać się do placówki.

Do jakiej wysokości możemy wnioskować w BGŻ BNP Paribas?

Oferta banku BNP Paribas jest stu procentowo dostępna online, wszystkie formalności załatwiamy z poziomu naszego komputera. Bank deklaruje decyzję kredytową już w kilka minut po złożeniu wniosku. W ten sposób możemy starać się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

BGŻ BNP Paribas pożyczka kalkulator

Ogromną zaletą pożyczki proponowanej przez BGŻ BNP Paribas jest możliwość elastycznego dopasowania rat do własnych potrzeb. Chodzi przecież o to, żeby wziąć kredyt rozłożony na taką wysokość rat, którą jesteśmy stanie regularnie spłacać. To, w jaki sposób zdecydujemy się wnioskować o kredyt, znacznie ułatwi dostępny na BGŻ BNP Paribas kalkulator pożyczkowy. Narzędzie to pozwala na symulację całej pożyczki, przez co będziemy mieć jasny obraz harmonogramu spłaty pożyczki, zawierający wszystkie jej koszty oraz kapitał.

Pożyczka BNP Paribas- w jaki sposób ją uzyskać

Uzyskanie pożyczki w tym banku, kiedy decydujemy się na zawarcie umowy online jest bardzo proste:

 • samodzielne wykonanie symulacji przy pomocy kalkulatora dostępnego na stronie BNP Paribas
 • wypełnienie i złożenie wniosku drogą internetową
 • uzyskanie wstępnej decyzji kredytowej po kilku minutach od złożenia wniosku
 • po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej konieczność zeskanowania dokumentów, które są potwierdzeniem danych zamieszczonych we wniosku
 • dopiero po wypełnieniu tych formalności otrzymamy ostateczną decyzję kredytową.

BNP Paribas pożyczka online – co należy wiedzieć

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że kwota, o którą wnioskujemy nie musi nam zostać przyznana. Bank po analizie naszej zdolności kredytowej dokonuje oceny ryzyka oraz szacuje nasze możliwości spłaty. Odbywa się to w oparciu o nasze dochody, które bank pomniejszy o posiadane już przez nas zobowiązania, oraz przeciętny koszt „życia”.  W wielu przypadkach nawet jeżeli nie spełniamy warunków dyktowanych przez bank na podjęcie wnioskowanej kwoty, bank proponuje niższą- taką, którą zdaniem analityków będziemy w stanie regularnie spłacać.

Kilka faktów, o których mało się mówi – BNP Paribas pożyczka online

Bank zostawia „furtkę” osobą, które nie do końca dobrze czują się podczas transakcji online i dopuszcza możliwość dopełnienia formalności po wstępnej weryfikacji stacjonarnie w oddziale. Kolejnym faktem, z którego musimy sobie zdawać sprawę, jest to, że obietnica załatwienia wszystkich formalności online, dotyczy tylko mniejszych kwot. Przy większych kwotach, których bank, nie precyzuje konieczne jest podpisanie umowy kredytowej w oddziale. Wynika z tego, że fakt ten pozostaje dla dowolnej interpretacji pracowników banku. Przy dopełnieniu wszelkich formalności drogą online konieczne jest wykonanie przelewu weryfikującego w BNP Paribas. Pożyczka online wymaga zastosowania takiego zabiegu, dzięki temu bank jest w stanie na odległość potwierdzić naszą tożsamość i stwierdzić, że nikt nie podszywa się pod nasze dane. Do kredytu jesteśmy zobowiązani dokupić ubezpieczanie,  jednak nie jest to odosobniona sytuacja, każdy bank wymaga od klientów takiego sposób zabezpieczenia. O kredyt gotówkowy, którego przyznaniu decyduje zdolność kredytowa, mogą starać się dwie osoby, czyli brane pod uwagę są wtedy oba źródła dochodu, jeżeli są to osoby prowadzące wspólne gospodarstwo domowe, wtedy sytuacja jest dla nich najkorzystniejsza, ponieważ ponoszą wspólne  koszty życia. W takim wypadku szansa na uzyskanie wyższej kwoty pożyczki jest dużo większa.

Pożyczka w Banku BNP Paribas – jakie dokumenty musimy przedstawić

Kiedy staramy się o pożyczkę w BNP Paribas, musimy liczyć się z koniecznością przedstawienia kilku dokumentów. Jest to jedna z różnic pomiędzy pożyczką w banku, a chwilówką, gdzie ilość formalności ograniczona jest do minimum. Próbując uzyskać pożyczkę w BNP Paribas, będziemy musieli przedstawić dokumenty potwierdzające uzyskanie stałych dochodów z tytułu:

 • pracy wykonywanej na umowę o pracę na czas określony, lub nieokreślony
 •  własnej działalności gospodarczej
 •  renty
 •  prawa do emerytury, czy zasiłku przedemerytalnego
 •  dochodów, które uzyskaliśmy za granic
 •  pracy na umowę- zlecenie
 •  gospodarstwa rolnego, będącego naszą własnością.

Uzyskanie pożyczki w banku, wymaga wypełnienia znacznie większej ilości formalności niż przy skorzystaniu z usług firm pożyczkowej. Jednak najczęściej jest to dla nas opłacalne, ponieważ banki oferują nam dużo lepsze warunki, czyli niższe koszty pożyczki.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.