smart pozyczka

Smart pożyczka: chwilówki – opinie, informacje i recenzja

Co to jest smart pożyczka? Dla kogo przeznaczona jest smart pożyczka? Postaram się udzielić odpowiedzi na te często zadawane pytanie. Czytając ten artykuł dowiesz się także, w jaki sposób można otrzymać smart pożyczkę i jakie opinie na jej temat można najczęściej spotkać w sieci.

Czym jest Smart pożyczka?

Ten rodzaj pożyczki przeznaczony jest dla osób, którzy chcieliby szybko i bez zbędnych formalności otrzymać dodatkowe środki. Pieniądze zazwyczaj są na koncie Klienta jeszcze w ten sam dzień i można je przeznaczyć na dowolny cel.

W porównaniu do kredytu udzielanego przez bank, smart pożyczka wyróżnia się kilkoma cechami. Jest to znacznie prostszy i wymagający mniej wysiłku sposób na otrzymanie dodatkowych środków finansowych. Dla wielu Klientów dodatkowym atutem będzie brak konieczności poręczycieli i zaświadczeń, których często wymaga bank.

Kwota, o jaką Klient może wnioskować korzystając z tego rozwiązania jest ustalona przez niego samego, musi mieścić się w przedziale od 200 do 15.000 złotych.  W celu uzyskania pieniędzy w ramach pożyczki smart wystarczy zalogować się do systemu i spełnić minimalna ilość wymagań. Cały proces ma formę on-line.

Pożyczki pozabankowe zdobywają w ostatnich latach coraz większą popularność. Mała pożyczka smart często daje Klientom możliwość przygotowania się na niespodziewane wydatki. Warto zaznaczyć, że pierwsza smart pożyczka nie wymaga dodatkowych opłat. Należy spłacić tylko pożyczoną kwotę w terminie.

Znając wady kredytów udzielanych przez bank, smart pożyczka okazuje się dla wielu osób atrakcyjnym rozwiązaniem. Największymi atutami w porównaniu z bankowym kredytem są:

  • brak niepotrzebnych formalności;
  • możliwość otrzymania pożyczki przez całą dobę;
  • darmowa pierwsza smart pożyczka plus atrakcyjne kody rabatowe dla stałych klientów;
  • dobre opinie o smart pożyczka;

smart pozyczka

Smart pożyczka – logowanie

Założenie konta i zalogowanie do serwisu jest proste i trwa tylko kilka chwil. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i termin jej spłaty, a następnie wypełnić formularz. W kolejnych krokach zobaczysz także regulaminy i zgody, które należy przeczytać i zaakceptować, aby przejść dalej. Jeżeli chcesz, możesz zapisać ich treść na dysku swojego komputera.

Ważnym elementem weryfikacji nowego użytkownika serwisu jest wykonanie przelewu małej kwoty z własnego konta. W ten sposób serwis jest w stanie zweryfikować prawidłowość podanych w procesie rejestracji danych osobowych. Następnie automatycznie wykonywany jest przelew zwrotny – użytkownik nie ponosi w tym momencie żadnych dodatkowych opłat.

Po rejestracji konta, jeśli chcesz skorzystać z usługi smart pożyczka, zaloguj się podając numer PESEL (to login w systemie) oraz ustawione w trakcie rejestracji hasło. Logowanie zajmuje tylko kilka chwil.

Znajdując się na swoim koncie w serwisie smart pożyczka można również zobaczyć swoje dane, numer konta do spłaty oraz  wiele innych opcji, jak edycja danych, czy usuwanie konta. Po zalogowaniu można także zobaczyć istotne komunikaty od serwisu smart pożyczka, na przykład brak spłaty lub dostępny kod rabatowy pozwalający na korzystne wzięcie kolejnej pożyczki smart. Na stronie www regularnie organizowane są konkursy dające Klientom możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Pożyczka smart może być przeznaczona na dowolny cel Nie ma konieczności informowania o nim. To Ty decydujesz, na co przeznaczysz środki wpłacone bezpośrednio na konto.

Kto może skorzystać z tej opcji?

Pożyczka smart skierowana jest do wielu osób. Pożyczkobiorca musi znajdować się w wieku między 18, a 73 lat. Weryfikacja online wymaga posiadania własnego konta w banku.  W procesie rejestracji trzeba wpisać dane osobowe znajdujące się w dowodzie osobistym, a także adres korespondencyjny.

Aby skorzystać ze smart pożyczki należy posiadać aktualny numer telefonu oraz adres e-mail.

Wiele osób zastanawia się, czy smart pożyczka sprawdza BIK oraz czy smart pożyczka dzwoni do pracodawcy w celu potwierdzenia informacji wprowadzonych w formularzu. Pracownicy serwisu nie robią tego – weryfikacja danych wpisywanych przez Klienta oparta jest o jego oświadczenie. Ponadto smart pożyczka nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej.

Smart pożyczka – czas oczekiwania na przyznanie dodatkowych środków

Dla osób chcących skorzystać z dodatkowych środków finansowych, smart pożyczka może okazać się najszybszym rozwiązaniem. Niektórzy Klienci  pytają, kiedy przelew z smart pożyczki dotrze na podany w formularzu numer konta. Po przejściu weryfikacji w serwisie, pieniądze przeważnie trafiają na konto Klienta jeszcze tego samego dnia. Pożyczka smart ma więc wyjątkowo krótki czas oczekiwania na dodatkowe środki.

W przypadku tradycyjnych kredytów udzielanych przez banki, ten okres jest zazwyczaj znacznie dłuższy i wynosi wiele dni.

Pożyczka smart nie działa jak bank, jej działanie reguluje natomiast Ustawa o kredycie konsumenckim.

Krótki czas oczekiwania na wypłatę środków oznacza możliwość przeznaczenia ich nawet na najbardziej niespodziewane wydatki. Warto zatem zapamiętać adres strony www smart pożyczki i skorzystać z niej w razie potrzeby.

Smart pożyczka, a umowa

W celu otrzymania dodatkowych środków niezbędne jest podpisanie umowy. W trakcie wnioskowania o smart pożyczkę na stronie internetowej wszystko odbywa się w formie elektronicznej – w pełni online. Kopia umowy jest wysyłana drogą korespondencji tradycyjnej, na adres podany w formularzu. Nie ma jednak konieczności podpisania jej i odesłania – ma charakter informacyjny.

Umowa między Klientem, a pożyczkodawcą opisuje parametry pożyczki smart czas na spłatę, oprocentowanie i kwotę.

W usłudze smart pożyczka odstąpienie od umowy jest możliwe w okresie 14 dni od daty jej zawarcia. W celu odstąpienia od umowy należy skontaktować się z obsługą Klienta (numer telefonu to 85 871 00 49), a następnie wysłać wniosek pocztą elektroniczna lub na adres korespondencyjny.

Smart pożyczka – pomoc techniczna, windykacja

Zainteresowane osoby mogą skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta. Smart pożyczka jest dostępna 24 godziny na dobę, a godziny pracy pomocy technicznej, która jest do dyspozycji Klienta we wszystkie dni tygodnia, widnieją na stronie serwisu .

W dziale wsparcia pracują kompetentni specjaliści, którzy udzielą informacji na wszystkie pytania Klientów, na przykład opiszą, czy możliwe jest rozłożenie na raty pożyczonej kwoty lub refinansowanie pożyczki.

Pożyczka smart wymaga spłaty w ustalonym terminie. W przypadku zaległości w płatnościach lub gdy wystąpią problemy ze spłatą pożyczki, najlepiej od razu skontaktować się z działem windykacji: [email protected] Dla usługi smart pożyczka windykacja działa w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Działająca dla rozwiązania smart pożyczka windykacja zbiera głównie dobre opinie. Klienci chwalą sobie elastyczne podejście: możliwość refinansowania pożyczki i wydłużenia czasu spłaty.

Niektóre firmy udzielające szybkich pożyczek i tak zwanych “chwilówek” wysyłają w przypadku braku spłaty natarczywe wiadomości z informacją, że do Klienta przyjdzie windykator terenowy. W przypadku usługi smart pożyczka windykacja terenowa nie istnieje, a jej pracownicy starają się podejść do każdego Klienta indywidualnie. W ten sposób pożyczkobiorca ma możliwość spłacenia zobowiązania w ramach swoich możliwości finansowych. Windykacja smart pożyczka działa w oparciu  o obowiązujące w Polsce przepisy prawa i zawsze próbuje zaproponować Klientowi korzystne rozwiązanie.

Spłata smart pożyczki, odsetki

W trakcie składania wniosku na stronie internetowej, możesz wybrać termin spłaty pożyczki. To od niego uzależniony będzie jej całkowity koszt. Spłata smart pożyczki w terminie pozwoli uniknąć dodatkowego naliczenia opłat, szczególnie w przypadku, gdy to pierwsza smart małą pożyczka.

Odsetki pożyczki uzależnione są od wybranej przez Klienta kwoty i ustalonego terminu spłaty. Brak spłaty pożyczki smart w terminie może oznaczać naliczenie dodatkowych opłat, warto więc przypilnować terminów.

Jeżeli jesteś nowym Klientem i spłacisz całkowicie pożyczkę w wyznaczonym terminie – będzie dla Ciebie bezpłatna!

Najtańsza smart pożyczka przeznaczona jest dla osób posiadających specjalny kod rabatowy.

Smart pożyczka – opinie Klientów

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tej formy otrzymania dodatkowych środków.  Pożyczka smart jest dobrze odbierana przez Klientów, którzy z niej korzystali. Przychylne opinie wynikają z kilku zalet, które posiada:

  • pieniądze są szybko na koncie;
  • spłata online;
  • możliwość wypełnienia wniosku 24/7;
  • transparentne zasady;
  • darmowa pierwsza smart pożyczka.

To głównie dlatego na forum publicznym większość dotychczasowych Klientów ma dobre zdanie na jej temat.

Wchodząc na stronę www smart pożyczka można znaleźć wszystkie szczegóły i pobrać niezbędne dokumenty. Tam znajdziesz także możliwość szybkiego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, które odpowie na ewentualne pytania.

Dotychczasowi Klienci także powinni śledzić stronę internetową. Logowanie na swoje konto pozwoli być na bieżąco z istotnymi informacjami na temat smart pożyczki.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.