pozyczka na telefon

Pożyczka gotówkowa na telefon – co to za usługa?

Pożyczki pozabankowe na telefon to coraz bardziej popularna metoda zdobywania finansowania od zaraz. Jest to jeszcze szybsza forma od wnioskowania online! By wziąć pożyczkę na telefon wystarczy jednie telefon. Podczas rozmowy z wybraną instytucją wnioskujemy o idealną pożyczkę dla nas. W trakcie rozmowy z konsultantem odpowiadamy na te same pytania, jakie znaleźlibyśmy w formularzu online – a więc formalności jest o wiele mniej.

Pożyczka na telefon – dlaczego warto?

  • Jest to finansowanie, które możemy uzyskać w przeciągu 15 minut, a więc o dodatkową gotówkę można ubiegać się w każdej nagłej sytuacji i liczyć na szybki przelew na nasze konto bez informowania o przeznaczeniu uzyskanej sumy.
  • Można wnioskować o wysokie kwoty, bo nawet do kilku tysięcy złotych, w zależności od naszych potrzeb i oczywiście aktualnej oferty firmy pożyczkowej, z którą współpracujemy.
  • Często dla nowych klientów przewidywane są atrakcyjne oferty. Pierwszą pożyczkę nierzadko można otrzymać za darmo – czyli oddajemy tyle. ile pożyczyliśmy.
  • Nie są wymagane zaświadczenia od pracodawców, niekiedy pożyczkę na telefon można wziąć bez ówczesnego sprawdzenia klienta w bazach dłużników.
  • Taką pożyczkę możesz wziąć, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Ze względu na to, że ubiegasz się o nią przez telefon, możesz kontaktować się z dowolnego miejsca w kraju, a gotówkę wypłacić w najbliższym bankomacie. Dowiedz się o godzinach pracy konsultantów, możliwe, że będziesz mógł skontaktować się z firmą nawet do godziny 22:00.

Pożyczka na telefon – procedura

Cały proces odbywa się zaledwie kilka minut. Prawie od razu otrzymuje się informacje o przydzieleniu pożyczki (lub odrzuceniu wniosku), jeśli jest to pozytywna decyzja, pieniądze wysyłane są ekspresowym przelewem na konto klienta. W przeciągu 15 minut wnioskodawca otrzymuje na swoje konto pieniądze.

Czy każdy może wnioskować o pożyczkę przez telefon?

By wziąć pożyczkę przez telefon trzeba mieć więcej niż 18 i mniej niż 75 lat. Nie jest wymagana zdolność kredytowa, by ubiegać się o finansowanie od instytucji udzielającej pożyczki.

By zaciągnąć pożyczkę z konkretnej firmy, trzeba posiadać konto i profil klienta na stronie internetowej. W ten sposób można w szybki sposób zweryfikować, kto ubiega się o pożyczkę. Jest to forma zabezpieczenia przez klientami, którzy nie zdążyli się jeszcze wywiązać ze spłaty wcześniejszej pożyczki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że taka osoba nie otrzyma pozytywnej decyzji od pożyczkodawcy.

Weryfikacja użytkowników

By pomyślnie przejść proces weryfikacji, większość firm udzielających pożyczek na telefon wymaga zlecenia przez klienta przelewu weryfikacyjnego o symbolicznej sumie. Dla osób korzystających z wnioskowania online, będzie to znajome.

Jeśli klient jest już zarejestrowany na stronie instytucji, zostanie wysłany mu SMS weryfikacyjny, ze względu na to, że do najważniejszych informacji o wnioskodawcy firma ma już dostęp. Oczywiście metody te mogą się różnić w zależności od panujących zasad w konkretnej firmie pożyczkowej.

 

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.