Najlepsze Kredyty Gotówkowe w Rankingu 2023 – Sprawdź Co Wybrać

Sprawdzone Kredyty Gotówkowe na 2023

Zbliża się rok 2023 i wraz z nim konieczność wyboru najlepszego kredytu gotówkowego wśród wielu ofert banków i instytucji finansowych. Przyjrzyjmy się najlepszym ofertom na rynku i zobaczmy, co proponują poszczególne instytucje.

Kredyt Gotówkowy w Banku PKO BP

Bank PKO BP proponuje kredyt w wysokości do 200 tys. zł na okres do 12 lat. Możesz wybrać kredyt z oprocentowaniem kredytu na poziomie 8,99% i RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) na poziomie 11,19%. Wyboru najlepszego oprocentowania dokonujesz na podstawie wysokości wkładu własnego oraz wnioskowanej kwoty kredytu. Dodatkowo bank oferuje pakiety ubezpieczenia kredytu, które można dokupić.

Kredyt Gotówkowy w Banku BPH

Bank BPH oferuje kredyt gotówkowy na warunkach, które są bardzo podobne do oferty Banku PKO BP. Kredyt jest również dostępny w wysokości do 200 tys. zł oraz na okres do 12 lat. Jednak oprocentowanie kredytu jest nieco niższe i wynosi 8,89%, a RRSO wynosi 10,9%. Również w ofercie banku znajduje się pakiet ubezpieczenia kredytu, który możesz dokupić po pierwszej wpłacie.

Kredyt Gotówkowy w Banku Millenium

Bank Millenium proponuje kredyt gotówkowy, który również wynosi do 200 tys. zł na okres do 12 lat. RRSO wynosi 11,2%, a oprocentowanie kredytu wynosi 9,99%. Dodatkowo bank oferuje ubezpieczenie na życie i następstwa nieszczęśliwych wypadków, które możesz dokupić przy podpisywaniu umowy. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, wpłacona część kredytu zostanie zwrócona.

Kredyty Gotówkowe w Getin Bank

Getin Bank proponuje kredyty gotówkowe na kwotę do 200 tys. zł na okres do 12 lat. Oprocentowanie kredytu wynosi 11,49%, a RRSO 12,24%. W ofercie banku znajdują się również ubezpieczenia na życie, które możesz dokupić w momencie wnioskowania o kredyt.

Kredyt Gotówkowy w Banku ING

Bank ING oferuje kredyt gotówkowy na kwotę do 200 tys. zł wraz z możliwością wyboru okresu kredytowania do 12 lat. Oprocentowanie kredytu wynosi 9,99%, a RRSO 11,6%. Bank udziela również ubezpieczenia na życie i następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powinny być wykupione w momencie składania wniosku o kredyt.

Kredyt w Credit Agricole

Credit Agricole proponuje kredyt gotówkowy do 200 tys. zł na okres do 12 lat. Oprocentowanie kredytu wynosi 9,99%, a RRSO 11,6%. Bank oferuje również pakiet ubezpieczeń, który powinien być wykupiony w momencie wnioskowania o kredyt.

Kredyt w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje kredyt gotówkowy do 200 tys. zł na okres do 12 lat. Oprocentowanie kredytu wynosi 8,99%, a RRSO 10,5%. Bank udziela również ubezpieczeń na życie i następstwa nieszczęśliwych wypadków, które powinny być wykupione w momencie składania wniosku o kredyt.

Podsumowanie

Porównując powyższe oferty, widzimy, że wszystkie banki i instytucje finansowe oferują kredyty w wysokości do 200 tys. zł na okres do 12 lat. Oprocentowanie i RRSO ofert poszczególnych banków różnią się nieco. Dodatkowo wszystkie oferują ubezpieczenia na życie i następstwa nieszczęśliwych wypadków, które możesz dokupić po pierwszej wpłacie. Wybór najlepszej oferty zależy więc od Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. W każdym przypadku dobrze jest sprawdzić opinie o banku i jego oferty, aby upewnić się, że wybrana oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.