modna pozyczka

Modna Pożyczka – informacje, opinie i recenzja

Modna Pożyczka to specjalna oferta szybkich pożyczek online. Firma chce się wyróżnić wśród konkurencji precyzyjnie charakteryzując grupę odbiorców, do których szczególnie kieruje swoją ofertę. Modna pożyczka jest przede wszystkim dla pasjonatów mody i miłośników życia zgodnie z najnowszymi trendami.

 

Kryteria – jasne i czytelne

Przechodząc do szczegółów – oferta modnej pożyczki przeznaczona jest dla osób w wieku od 19 do 73 lat, posiadających obywatelstwo polskie i mieszkających na terenie Polski. Warunkiem uzyskania modnej pożyczki jest posiadanie rachunku bakowego i aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz pozytywna ocena naszej zdolności kredytowej postawiona przez pożyczkodawcę. Co to znaczy pozytywna ocena zdolności kredytowej? Pożyczkobiorca nie może być wpisany do rejestru dłużników KRD i ERIF oraz mieć nieuregulowanych zobowiązań finansowych w innych instytucjach pożyczkowych, także w Modnej Pożyczce. Podkreślmy „nieuregulowanych”, ponieważ firma może udzielić nam pożyczki, nawet jeśli mamy zaciągnięty dług w innym banku, ale spłacamy go regularnie.

 

Procedura – prosta i przyjazna

Zanim pożyczkodawca sprawdzi naszą zdolność kredytową musimy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny. Nasze dane zostaną zweryfikowane przy pomocy systemu Kontomatik. Zostaniemy też poproszeni o wykonanie tzw. przelewu weryfikującego w wysokości 1 grosza z naszego konta na numer rachunku Modnej Pożyczki. Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej otrzymamy tymczasowe hasło, przy pomocy którego możemy zalogować się na stronie modnapozyczka.pl, wpisując oprócz hasła login, którym jest nasz numer PESEL. Po zalogowaniu się musimy wypełnić wniosek, w którym wybieramy kwotę i czas spłaty pożyczki oraz czekamy na odpowiedź. Po podjęciu decyzji pozytywnej pożyczka wypłacana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty i niedziele między 9.00 i 17.00. Jeśli decyzja będzie negatywna, również zostaniemy o tym poinformowani.

 

Warunki spłaty – przejrzyste

W Modnej Pożyczce możemy zaciągnąć pierwszą pożyczkę w wysokości od 150 zł do 800 zł, a kolejne do wysokości 4000 zł. Na spłatę mamy 15, 30 lub 45 dni. Od umowy można odstąpić w terminie 14 dni. Modna pożyczka sprawdza nas w BIK, ale nie wymaga zastawów i poręczeń.

Spółka gwarantuje, że warunki i koszty spłaty pożyczki nie ulegną zmianie tylko wtedy, gdy zobowiązanie zostanie spłacone w terminie. Jeśli spóźnimy się z płatnościami, firma naliczy dodatkowe koszty. Wśród nich są: odsetki za zwłokę w wysokości czterokrotnej wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego, a także opłaty za wysyłanie wezwań i działania windykacyjne. W sytuacji gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie, możemy kontaktować się z pożyczkodawcą, żeby uzgodnić możliwość przedłużenia terminu zwrotu. Na stronie modnapozyczka.pl znajdziemy dane kontaktowe, czyli numery telefonów do firmy i adresy e-mail. Pamiętajmy, że możemy tylko jeden raz przedłużyć termin spłaty zaciągniętej pożyczki.

Na koniec warto podkreślić, że firma realizuje pożyczki nie tylko na cele związane z modą. Jak zapewnia pożyczkodawca, dla niego liczy się każdy klient. Dlatego Modna Pożyczka cieszy się przychylnymi opiniami pożyczkobiorców.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.