kupony rabatowe

Kupony na okazje – zawsze w Twojej kieszeni lub torebce!

Kupony zniżkowe przydają się na każdym kroku. Jak zawsze mieć je ze sobą i skąd w ogóle czerpać ich niezliczone ilości? Oczywiście pomocne są tu aplikacje zakupowe.

Kupony na zakupy – każdy chce, ale jak je mieć?

Na zakupy częściej bądź rzadziej chodzi każdy z nas, a zdecydowana większość wprost to uwielbia. Oczywiście niektórym działają na nerwy kilkugodzinne poszukiwania wymarzonej sukienki czy garnituru, pamiętajmy jednak, że od dłuższego czasu coraz więcej z nas kupuje przez sieć. Nie musisz w ten sposób tracić czasu na dojazd do galerii czy sklepu, komfortowo oglądasz cały asortyment poprzez aplikację lub witrynę internetową, a zamówione towary są w ciągu zaledwie kilku dni dostarczane pod wskazany adres.

Niestety zakupy nierozłącznie związane są z wydawaniem pieniędzy. Zasadniczo pieniądze same w sobie służą do tego, aby wymieniać je na inne dobra, nikt z nas nie lubi jednak wydawać za dużo. Na szczęście nie musisz odmawiać sobie zakupów czy wybierać gorszych zamienników – wystarczy odrobina chęci, aby przy każdych zakupach naprawdę wiele oszczędzić. Dostępne są przecież kupony rabatowe, przeceny i inne obniżki, dzięki którym możesz nabyć te same towary w znacznie niższych cenach. Co więcej, ku uciesze klientów, liczba rabatów i promocji jest ogromna – w końcu każdy sklep chociaż od czasu do czasu w ten sposób kusi potencjalnych nabywców. Co zatem zrobić, aby w tym gąszczu okazji nie zginąć i nie pominąć żadnej promocji, na którą czekasz? Warto w tym celu skorzystać z nowoczesnych technologii.

Smartfony i aplikacje zakupowe

Pomocy nie musisz szukać daleko, odpowiednie urządzenie najprawdopodobniej znajduje się w Twojej kieszeni lub torebce, a może nawet trzymasz je w ręku czytając ten tekst. Chodzi oczywiście o smartfona, który stał się chyba najważniejszym urządzeniem codziennego użytku w XXI wieku. Sam smartfon w tym wypadku to nie wszystko – konieczne są też aplikacje zakupowe. ich wybór jest bardzo bogaty, popularnością i znakomitymi opiniami użytkowników cieszy się w tym segmencie szczególnie aplikacja goodie. Czeka w niej na Ciebie cała masa atrakcji i korzyści, takich jak kupony rabatowe, gazetki promocyjne czy możliwość zwrotu części wydatków za zakupy w ponad 800 sklepach internetowych.. Ale po kolei.

Goodie możesz pobrać na swój telefon z systemem Android. Wystarczy tylko kilka chwil, aby korzystać z pełni możliwości oferowanych przez aplikację. Po włączeniu programu możesz np. wyszukiwać swoje ulubione sklepy, a nawet sprawdzić plany galerii handlowych, aby wiedzieć, gdzie się udać, jeśli planujesz zakupy stacjonarne. Do Twojej dyspozycji są też różnego typu kupony rabatowe czy promocje, w tym także okazje dedykowane wyłącznie użytkownikom aplikacji. To znakomity sposób na oszczędności podczas zakupów.

I cashback. Co to takiego? Otóż możesz dokonywać zakupów w bardzo popularnych sklepach internetowych jak np. Allegro rozpoczynając od goodie i klikając w przycisk, który przeniesie Cię do wybranego sklepu, w którym robisz zakupy jak zawsze. Po wykonanych w ten sposób zakupach i potwierdzeniu dokonania zakupu przez wybrany sklep, część wydanej gotówki wraca na Twoje konto. Wysokość zwrotu zależy m.in. od danego sklepu, zawsze jednak cieszy to, że określony procent Twoich pieniędzy wraca do Ciebie. Aplikacja ma znacznie więcej funkcji, jak np. przygotowywanie listy zakupów i udostępnianie jej znajomym. Aby poznać wszystkie atuty programu, po prostu pobierz aplikację goodie na swój telefon i wejdź w niezwykły świat promocji, które nie są zarezerwowane wyłącznie dla nałogowych zakupoholików. Nie czekaj ani chwili dłużej, do dzieła!

 

 

 

Artykuł sponsorowany


Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych.