Kto i gdzie udzieli pożyczki zadłużonym (np. z komornikiem)?

Osobą zadłużoną nazywa się każdego, kto posiada jakikolwiek kredyt, czy pożyczkę, a w danym momencie jest w trakcie jej spłacania. W naszym życiu zdarzają się pewne sytuacje losowe, które niosą ze sobą konieczność zaciągnięcia kolejnych zobowiązań. Kto udzieli pożyczki zadłużonym albo kto udzieli pożyczki z komornikiem?

Większe potrzeby finansowe, czyli jak uzyskać koleją pożyczkę

Musimy mieć świadomość, że wpis do rejestru dłużników jak np. Biura Informacji Kredytowej, czy Krajowego Rejestru Długów jest możliwy nie tylko w sytuacji, kiedy przestaliśmy spłacać raty kredytu, czy pożyczki. Na miano dłużnika można też zapracować nie płacąc na czas rachunków np. za energię elektryczną, czy telefon. Obecnie firmy, które świadczą dla nas usługi nie czekają długo by takie zawiadomienie złożyć. Kiedy już taka sytuacja nas spotkała, warto wiedzieć, że z takim obrotem spraw możemy sobie poradzić, nie jest to sytuacja bez wyjścia. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które mimo posiadania przez nas obciążeń udzielą nam pożyczki bez sprawdzania naszego statusu w BIK.

Pożyczki dla zadłużonych

Kiedy mam już zaciągnięte zobowiązanie uzyskanie kolejnego może być kłopotliwe, ponieważ wcześniejsze pożyczki i kredyty zmniejszyły naszą zdolność kredytową. Ta skomplikowana sytuacja nie jest jednak pozbawiona wyjścia. Szansą dla nas w takiej sytuacji są instytucje, które udzielają  pożyczek mimo obciążeń w postaci posiadanych już zobowiązań.

Kto udzieli pożyczki zadłużonym

W sytuacji, kiedy nie możemy liczyć na udzielenie kredytu, czy pożyczki przez bank pozostaje nam szukać alternatywnych sposobów ich pozyskania. Jeżeli zastanawiamy się, czy istnieje ktoś, kto udzieli pożyczki z komornikiem, możemy być spokojni, funkcjonują firmy, które podejmują się udzielania tego typu finansowania. W takiej sytuacji najczęściej na niewysokie kwoty, w większości do 10 tys. zł, jednak zdarzają się firmy, które proponują większe kwoty nawet do 25 tys. zł.

Kto może pomoc w spłacie chwilówki?

Nie tylko osoby będące zadłużone mogą się starać o wsparcie finansowe u firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek. Do grona osób, które mogą liczyć na tego typu świadczenie, należą też osoby posiadające zajęcia komornicze, widniejący w rejestrach BIK, czy KRD. Działalność tego typu opiera się najczęściej na stopniowym zdobywaniu zaufania, to znaczy osoby starające się o taką pożyczkę pierwszy raz mogą liczyć na mniejsze kwoty oraz na krótki okres spłaty. Po uregulowaniu należności podczas kolejnych transakcji tacy klienci mogą liczyć na coraz większe kwoty rozłożone na większą ilość rat.

Gdzie pożyczka z komornikiemPożyczka na oświadczenie

Pożyczki udzielane przez firmy się w tym specjalizujące przyznawane są najczęściej bez zaświadczeń o dochodach- na oświadczenie. Zastanawiając się gdzie pożyczka z komornikiem będzie dostępna, warto sprawdzić ofertę firm proponujących pożyczkę na podstawie oświadczenia. W takiej sytuacji  pożyczkobiorca składa oświadczenie dotyczące osiąganych przez niego dochodów, które składa się tylko osobiście, bez konieczności przedstawienia np. zaświadczenia z zakładu pracy.

Pożyczki z komornikiem i dla zadłużonych- atrakcyjna oferta online 

Ciekawą i bardzo wygodną możliwością jest uzyskanie pożyczki przez internet. W ten sposób w czasie nieprzekraczającym kilkunastu, czy kilkudziesięciu minut mamy możliwość załatwienia wszystkich formalności online bez wychodzenia z domu. Warto zawsze sprawdzić i porównać koszty pożyczek oferowanych w ten sposób. Praktycznie wszyscy pożyczkodawcy zamieszczają na swoich stronach wygodne symulatory, na których będziemy mogli sprawdzić, pożyczając określoną kwotę, na wybraną ilość rat, jakie koszty to wygeneruje. Co ważne taka symulacja pokazuje wszystkie koszty- odsetki i różnego rodzaju prowizje, przez co będziemy mieć jasny obraz sytuacji.

Każdemu z nas może przydarzyć się chwilowy brak płynności finansowej. Ważne jednak, że w takim momencie możemy liczyć na pożyczkę, nie zostajemy sami ze swoimi problemami. Dzięki temu, kiedy dopadły nas przejściowe kłopoty mamy możliwość przezwyciężenia ich.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.