Kredyty na złe kredyty w Wielkiej Brytanii

Czy potrzebujesz pożyczki na złe kredyty?

Jak działają pożyczki na złe kredyty? Do czego są one wykorzystywane? Kto może się o nie ubiegać? Czy są one legalne? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w przewodniku po brytyjskich pożyczkach o złych kredytach.

Pożyczki o złych kredytach nie są przeznaczone tylko dla osób o złych kredytach

Jeśli chodzi o pożyczki, złe kredyty są zazwyczaj poważną czerwoną flagą. Nie oznacza to jednak, że nie warto brać pod uwagę złych kredytów. Jeśli masz słabą lub złą zdolność kredytową, ale nadal jesteś w stanie dokonywać miesięcznych płatności w terminie i radzić sobie z innymi obowiązkami finansowymi, nadal możesz otrzymać pożyczkę o złej zdolności kredytowej. Może się okazać, że istnieje wiele usług finansowych, które pomogą Ci stworzyć i utrzymać dobre praktyki zarządzania finansami osobistymi, nawet jeśli nie spełniasz tradycyjnych kryteriów przyznawania kredytów.

Aby nie utknąć w niekończącym się cyklu zadłużenia, rozważ skorzystanie z pożyczki ze złymi kredytami jako kroku w kierunku długoterminowej poprawy swoich finansów. W większości przypadków kredytodawcy udzielający pożyczek o złych kredytach oczekują, że będziesz dokonywać terminowych płatności przez co najmniej sześć miesięcy. Następnie ocenią, czy na podstawie Twojej lepszej sytuacji finansowej można rozważyć uzyskanie lepszego oprocentowania. Pracuj teraz ciężko nad odpowiedzialnym zarządzaniem swoimi pieniędzmi, aby za sześć miesięcy (lub wcześniej) móc ponownie spróbować uzyskać coś lepszego!

Mogą pomóc pozbyć się długów

Tego rodzaju pożyczki są zazwyczaj przeznaczone dla osób, którym banki lub inne instytucje pożyczkowe odmówiły udzielenia kredytu. Prawdopodobnie dlatego, że mają już zbyt duże zadłużenie lub nie mają wystarczających dochodów, aby zabezpieczyć dużą pożyczkę. Jeśli Twoja sytuacja jest tragiczna i nie możesz uzyskać finansowania od innych pożyczkodawców, może to być czas, aby zwrócić się do alternatywnych pożyczkodawców, takich jak pożyczkodawca internetowy. Niekoniecznie jest to dobre rozwiązanie; w rzeczywistości wielu ekspertów twierdzi, że nie jest. Ale jeśli nikt inny nie pomoże Ci spłacić rachunków i długów, to pożyczki ze złymi kredytami mogą pomóc pozbyć się zadłużenia.

Mogą sfinansować inwestycję

Jeśli masz złe kredyty, nie oznacza to, że Twoje cele inwestycyjne są poza zasięgiem. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. Oznacza to, że zwracając się do alternatywnych pożyczkodawców o kredyt ze złą zdolnością kredytową w celu sfinansowania inwestycji, takich jak nieruchomości komercyjne lub zakup zapasów, można w rzeczywistości sfinansować znacznie więcej, niż gdyby jedyną opcją były konwencjonalne opcje finansowania. Alternatywne usługi pożyczkowe wiedzą, że Twoja motywacja do dokonywania płatności w terminie jest wyższa, ponieważ stawka jest wyższa; chcą, aby ich klienci odnieśli sukces, więc tworzą pożyczki zaprojektowane specjalnie z myślą o tych potrzebach.

Mogą być używane do konsolidacji złych długów

Jeśli próbujesz wyjść z długów, pożyczki o złych kredytach mogą być opcją dla Ciebie. Pozwalają one na zaciągnięcie jednej pożyczki i wykorzystanie jej do spłacenia wszystkich innych zaległych długów. Mogą to być pożyczki osobiste, studenckie, a nawet rachunki za leczenie. Pożyczki na złe kredyty mogą ułatwić życie osobom, które zmagają się z zadłużeniem. Dotyczy to zwłaszcza konsolidacji wysokooprocentowanego zadłużenia (np. kart kredytowych) w niskooprocentowaną pożyczkę (która zazwyczaj nie jest zgłaszana do agencji sprawozdawczości konsumenckiej). Może to podnieść Twoją ocenę punktową, jeśli uniemożliwiało Ci ubieganie się o niskooprocentowane pożyczki osobiste.

Są łatwiejsze do uzyskania niż większość innych pożyczek

Pożyczki o złej zdolności kredytowej są łatwiejsze do uzyskania niż wiele innych rodzajów pożyczek. To sprawia, że są one doskonałe dla tych, którzy zmagają się ze swoimi finansami. Tego typu pożyczki nie wymagają od nikogo posiadania idealnego kredytu; zamiast tego są one przeznaczone dla osób, które mogą wykazać, że mają wystarczające dochody. Ponadto są one w stanie spłacić wszystkie pożyczone pieniądze. Oznacza to, że nawet jeśli niedawno doświadczyłeś pewnych trudności finansowych lub wiesz, że Twój kredyt nie jest zbyt dobry, nadal może być możliwe uzyskanie pożyczki ze złym kredytem.

Proces jest bardzo prosty

Pożyczkobiorcy muszą wypełnić wniosek na jednej z kilku platform pożyczkowych online, takich jak Badger Loans. Pożyczkodawcy mają wgląd w profil wnioskodawcy i mogą sprawdzić jego dane osobowe, w tym dochody, zadłużenie i punktację kredytową. O ile spełnione są minimalne wymagania określone przez każdą platformę, pożyczkobiorca może uzyskać zgodę na finansowanie w ciągu kilku minut.

Złóż wniosek i zacznij działać!

Jeśli masz złą historię kredytową, prawdopodobnie wynika to z jednego z dwóch powodów: 1) nagromadziłeś zbyt wiele długów (przez złe nawyki wydawania pieniędzy lub po prostu dlatego, że nie zarabiasz wystarczająco dużo, aby żyć); 2) miałeś jakieś niepowodzenie finansowe, takie jak rachunek za leczenie, naprawa domu lub inny nieoczekiwany wydatek. Pożyczki o złej zdolności kredytowej w Zjednoczonym Królestwie mogą pomóc w obu przypadkach. Pożyczka na pokrycie złych kredytów może być wykorzystana do spłacenia istniejących długów i przywrócenia dobrej pozycji wobec wierzycieli. Pozwoli Ci również odetchnąć, aby niespodziewane wydatki nie doprowadziły Cię do pełnego bankructwa.


Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych.