Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Sprawdź Promocje

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Oferta Banku

Credit Agricole to sieć banków, która swoją siedzibę ma w Polsce od 1997 roku i pod tym właśnie szyldem działa w całym świecie. Bank oferuje szeroki wybór produktów finansowych, wśród których znajdują się również kredyty gotówkowe. Oferta kredytowa Credit Agricole skierowana jest do osób fizycznych, które za pośrednictwem banku mogą uzyskać kredyt na dowolny cel.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Warunki i Oferty

Kredyty gotówkowe w Credit Agricole udzielane są na okres od 6 miesięcy do 10 lat. Maksymalna kwota kredytu, jaka może otrzymać Klient, to nawet 200 tys. złotych. W zależności od potrzeb i sytuacji finansowej Klienta, w banku można wybrać spośród kilku rodzajów rat: raty stałej w wysokości określonej na początku trwania umowy kredytowej, rat malejących, których wysokość maleje wraz z upływem czasu oraz raty równe, w których wysokość raty jest stała.

Klientom Credit Agricole proponuje się też promocyjne kredyty gotówkowe. Warunki oferty są przystosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Przy wyborze kredytu najważniejszy jest cel, na który Klient chce przeznaczyć otrzymane środki, ponieważ każdy z nich będzie wiązał się z różnymi warunkami.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Załatwienie formalności

Aby wziąć kredyt w Credit Agricole, należy wykonać kilka kroków. Przede wszystkim należy wypełnić odpowiedni wniosek, który jest dostępny na stronie internetowej banku. Następnym krokiem będzie wizyta w placówce, w której Klient powinien okazać dokumenty potwierdzające jego tożsamość, takie jak dowód osobisty. Po złożeniu wniosku i przedstawieniu wszystkich wymaganych dokumentów następuje weryfikacja wniosku i decyzja banku.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Ubezpieczenie

W Credit Agricole jest dobrowolne ubezpieczenie kredytu, którego wykupienie jest dobrowolne. Można je zakupić tylko przy określonych warunkach. Ubezpieczenie obejmuje przede wszystkim ryzyko śmierci i podobne poważne zdarzenia losowe, takie jak utrata pracy, czasowa niezdolność do pracy oraz hospitalizacja. Ubezpieczenie chroni kredytobiorcę w sytuacji, kiedy nie może on regularnie spłacać swojego zadłużenia.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Prowizja

W Credit Agricole za złożenie wniosku o kredyt gotówkowy Klientowi naliczana jest prowizja w wysokości do 5% całkowitej kwoty kredytu. Prowizja jest pobierana dopiero po pozytywnej decyzji kredytowej banku.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Przykładowa oferta

Przykładowa oferta kredytu gotówkowego w Credit Agricole dotyczy kredytu w wysokości 30 tys. złotych na okres trzech lat. Rata w takiej ofercie wynosi 1025,75 złotych. Całkowita kwota do spłaty wynosi 36577 złotych, a oprocentowanie nominalne stałe wynosi 8,87%.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Promocje

Klienci Credit Agricole mogą skorzystać z promocyjnych ofert i uzyskać atrakcyjne warunki kredytowania. Bank proponuje m.in. ciekawe promocje na kredyty gotówkowe, które mają swoje określone warunki. Przykładową promocyjną ofertą jest kredyt 30 tys. złotych na okres trzech lat ze stałą ratą w wysokości 940 złotych. W takim przypadku całkowita kwota do spłaty będzie wynosić 33962 złote, a oprocentowanie nominalne stałe będzie wynosić 8,00%.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Przelew środków

Po pozytywnej decyzji banku, Klient otrzymuje kredyt w postaci przelewu na wskazane konto. Przelew jest dokonywany w ciągu kilku dni roboczych. Kwota jest transferowana przez bank od razu po otrzymaniu decyzji kredytowej.

Kredyty Gotówkowe w Credit Agricole – Podsumowanie

Credit Agricole oferuje szeroki wybór kredytów gotówkowych, dzięki czemu Klienci mogą znaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. Oferta kredytowa jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb Klientów i jest stale aktualizowana. Bank udziela kredytów na okres od 6 miesięcy do 10 lat, a maksymalna kwota, jaką można otrzymać, to 200 tys. złotych. Credit Agricole udziela też promocyjnych kredytów, z których Klienci mogą skorzystać, aby otrzymać jeszcze lepsze warunki.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.