Finansowanie dla MSP z PragmaGO

Zarządzasz mikro, małą lub średnią firmą? Rozwój Twojej firmy blokują faktury z odległymi terminami płatności, które wystawiasz na swoich kontrahentów? Poznaj ofertę pozabankowego finansowania dla firm od PragmaGO. Kim jest PragmaGO? 

PragmaGO to fintech o ugruntowanej pozycji, który dostarcza usługi finansowe dla mikro, małych i średnich firm. Dzięki wdrażaniu najnowszych rozwiązań IT oferuje swoje usługi całkowicie online. Ograniczając proces wnioskowania i formalności do minimum, dba tym samym nie tylko o czas swoich Klientów, ale także o środowisko.  

Najszersza oferta na rynku 

PragmaGO mając na uwadze zmieniające się potrzeby polskich przedsiębiorców, przygotowała bogatą ofertę usług w tym faktoring stały, finansowanie faktur oraz finansowanie zakupów. Kto i kiedy może skorzystać z wymienionych usług? Czym się różnią i jak wyglądają procesy wnioskowania? O tym poniżej! 

Finansowanie faktur 

Jeżeli szukasz szybkiego finansowania bez zbędnych formalności i długiego czekania na decyzję finansowanie faktur, to usługa właśnie dla Ciebie. Wstępne koszty usługi możesz sprawdzić na stronie jeszcze przed przejściem do wniosku. Tylko 4 proste kroki dzielą Twoją firmę od uzyskania gotówki zamrożonej w wystawionych, ale jeszcze nieopłaconych fakturach. Nie musisz podpisywać żadnej umowy, warunki akceptujesz poprzez kod SMS. W ramach usługi możesz ubiegać się o limit finansowania nawet do 250 tys. zł. Ty cieszysz się gotówką „przed czasem”, a Twój kontrahent przelewa środki na nasze konto.  

Faktoring online  

Masz stałych odbiorców? Koniecznie zapoznaj się z ofertą faktoringu online i zyskaj limit nawet do 1 mln zł. Wniosek, to podobnie jak w finansowaniu faktur tylko 4 proste kroki. PragmaGO poprosi Cię o podstawowe dane firmy oraz jej właściciela (w przypadku JDG), a także wskazanie numerów NIP odbiorców oraz interesującego Cię limitu. Decyzję otrzymasz do 24 godzin. Faktury, które będziesz chciał sfinansować, będziesz mógł zgłaszać jeszcze szybciej i wygodniej za pośrednictwem Strefy Klienta.  

Dowiedz się więcej o usłudze faktoringu online – https://pragmago.pl/faktoring-online/ 

Finansowanie zakupów 

Często zdarzają Ci się sytuacje, że pilnie potrzebujesz zrobić zakupy na firmę, ale akurat nie masz wolnych środków na ich opłacenie? Finansowanie zakupów to usługa, która może rozwiązać tego typu problemy. Dołącz do wniosku dokument potwierdzający zamówienie, wprowadź dane swojej firmy oraz dostawcy i wybierz interesującą Cię liczbę rat (od 1 do 36!). PragmaGO po potwierdzeniu przez Ciebie warunków, przelewem ekspresowym prześle środki bezpośrednio na konto Twojego dostawcy. Zaledwie w kilka minut możesz cieszyć się opłaconym zamówieniem i spłacać je w dogodnych dla siebie ratach. 

Dowiedz się więcej o usłudze finansowania zakupów – https://pragmago.pl/finansowanie-zakupow/ 

Brak ukrytych kosztów, przejrzyste warunki współpracy i platforma online dostępna 24/7 sprawiają, że usługi finansowe PragmaGO zyskują coraz większe zaufanie. Przekonaj się sam o tym, jak PragmaGO może pozytywnie wpłynąć na finanse i rozwój Twojej firmy! 

 

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.