bocian-pozyczki

Bocian pożyczki – opinie, informacje, recenzja

Potrzebujesz dodatkowych środków na realizację swoich marzeń, jednak wiesz, że bank nie przyzna Ci kredytu? Jeszcze nie wszystko stracone. Na rynku istnieją firmy pozabankowe, które oferują pożyczki gotówkowe na różne cele. Jedną z nich jest Bocian Pożyczki. Ta znana i ceniona firma, dostarcza swoim klientom rozwiązania już od 20 lat.

Bocian Pożyczki – firma z tradycjami

Bocian Pożyczki jest obecna na rynku od 2000 roku i działa na terenie całej Polski. Klienci cenią wysoką jakość usług, szybkość działania oraz fakt, że jest to polskie przedsiębiorstwo. Firma prowadzi działalność w obrębie przyznawania pożyczek pieniężnych i ich terenowej obsługi w miejscu wskazanym przez klienta. Od początku priorytetem firmy był prężny rozwój, który umożliwia docieranie z usługami, do jak największej liczby osób, które potrzebują finansowego wsparcia.

W Bocian Pożyczki pracują najlepsi ludzie i doradcy, nastawieni na budowanie dobrych relacji z klientem, świadczący usługi na najwyższym poziomie. To procentuje.

 

4 kroki do realizacji celów

Stabilną pozycję i prężny rozwój firma zawdzięcza także temu, że stale szuka nowych rozwiązań, które zadowolą klientów. A to wszystko przy zachowaniu minimum formalności i maksimum wygody.

Zobacz jakie to proste:

1.      Skontaktuj się z firmą Bocian Pożyczki w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, dzwoniąc na infolinię lub wysyłając wiadomość SMS.

2.      Porozmawiaj z konsultantem infolinii.

Jeśli oferta wyda Ci się korzystna, przekaż swoje dane niezbędne do weryfikacji i wydania decyzji przez pożyczkodawcę. Może to potrwać do 24 godzin, zazwyczaj jednak trwa to o wiele krócej.

3.      Umów dogodny termin spotkania z doradcą klienta.

Po pozytywnej decyzji doradca klienta zadzwoni do Ciebie, aby umówić spotkanie. Wtedy podpiszesz umowę i otrzymasz środki.

4.      Spotkaj się z doradcą klienta i odbierz pieniądze.

Doradca klienta dostarcza Ci pożyczkę w gotówce lub w postaci karty bankomatowej przedpłaconej, na której znajdują się środki w ustalonej kwocie. Możesz płacić nią za zakupy albo wypłacić pieniądze z bankomatu.

 

Na jakich warunkach udzielane są pożyczki w Bocianie

Warunki udzielenia pożyczki gotówkowej są bardzo proste.

Oto one:

– skończyłeś minimum 18, a maksimum 75 lat

– posiadasz polski dowód osobisty (ważny)

– masz stały dochód, poświadczony odpowiednim dokumentem – dotyczy to nie tylko zatrudnienia, ale również renty i emerytury

– dysponujesz telefonem.

Powyższe warunki należy spełnić, aby zacząć ubiegać się o pożyczkę.

Wyjątkiem są rolnicy, dla których Bocian Pożyczki przygotował specjalną ofertę, uwzględniającą wszelkie możliwości i okoliczności.

 

Pożyczki dla rolników

Firma Bocian Pożyczki wyszła ze swoją ofertą również do rolników. To o tyle istotne, że standardowa procedura może być dla nich kłopotliwa, z uwagi na brak zaświadczenia o zatrudnieniu. W tym celu Bocian Pożyczki stworzył produkt finansowy dedykowany rolnikom i adekwatne dla nich warunki umowy. Wymagana dokumentacja została dopasowana tak, aby rolnicy byli w stanie ją dostarczyć. Składa się na nią: zaświadczenie o dochodach, wystawione przez gminę oraz akt własności ziemi i dowód osobisty – przedstawione do wglądu. Ponadto rolnik ubiegający się o pożyczkę musi przedłożyć 3 ostatnie odcinki składek KRUS.

 

Jakie dokumenty są potrzebne, by dostać pożyczkę w Bocian Pożyczki

Uproszczone procedury i tylko niezbędne formalności to ogromne atuty Bocian Pożyczki. Przyciągają one do firmy kolejnych klientów. Rzeczywiście, aby otrzymać wsparcie finansowe, wystarczy ważny dowód tożsamości oraz zaświadczenie o stałych dochodach. Po przedłożeniu tych dokumentów możesz starać się o pożyczkę gotówkową.

Nieco inaczej wygląda sprawa dokumentów w przypadku rolników. Oni także muszą mieć ważny dowód osobisty, poza tym, zamiast dokumentu z firmy powinni mieć zaświadczenie o dochodach, wystawione przez gminę. Dodatkowo rolnik jest zobowiązany dostarczyć 3 ostatnie odcinki składek KRUS i dać do wglądu akt własności ziemi.

 

Profil klienta w Bocian Pożyczki

Pożyczkodawca daje Ci możliwość założenia swojego Profilu Klienta. Możesz to zrobić na stronie internetowej Bocian Pożyczki. To bezpłatne i bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu w jednym miejscu będziesz mieć wszystko na temat swojej pożyczki. Są tam takie informacje jak.: okres spłaty, kwota spłacona i pozostała do zapłaty, umowa pożyczki, historia spłaty, Twoje dane, kontakt do Twojego doradcy, wszelkie wiadomości i dodatkowe informacje od pożyczkodawcy.

Wady i zalety pożyczek u Bociana

Klienci najbardziej chwalą:

– sprawny kontakt i bardzo dobrą, dyskretną obsługę klienta

– uproszczone do minimum formalności

– możliwość otrzymania pożyczki, nawet jeśli w przeszłości zdarzyły się zaległości

– wyjście z ofertą dla rolników, którzy nie mogą spełnić warunku i przedłożyć dokumentu o zatrudnieniu

– środki wypłacane są bardzo szybko, najczęściej tuż po zawarciu umowy

Za słabe strony klienci uznają:

– krótki czas na spłatę pierwszej raty, jest to 7 dni po zawarcia umowy

– spłatę rat poprzez kontakt z doradcą klienta

 

Kontakt, informacje o firmie

Z konsultantami Bocian Pożyczki możesz skontaktować się na kilka sposobów, wybierając ten najwygodniejszy dla Ciebie.

Jest to możliwe za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie za pośrednictwem infolinii bądź wysyłając SMS. Konsultanci Bocian Pożyczki są do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku od 7.30 do 21.00, w sobotę 9.00-18.00, w niedzielę 10.00-17.00.

Strona internetowa: www.bocianpozyczki.pl.

Adres mailowy: [email protected].

Infolinia: 600 100 100.

SMS: 7057, o treści KONTAKT.

Siedziba firmy: ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań.

Kapitał zakładowy: w wysokości 5 000 000 zł.

Bocian Pożyczki – najczęściej zadawane pytania

 

1.      Co muszę zrobić, żeby ubiegać się o pożyczkę?

Wystarczy, że wypełnisz wniosek na stronie internetowej bocianpozyczki.pl lub zadzwonisz na infolinię Bocian Pożyczki. Od pracowników dowiesz się, jakie są kolejne kroki i możliwości działania.

2.     Ile pieniędzy mogę pożyczyć w Bocian Pożyczki?

Ważna są informacje, jakich udzielisz oraz Twoja zdolność kredytowa. O dokładnej kwocie i warunkach udzielenia pożyczki poinformuje Cię pracownik Bocian Pożyczki.

3.     Czy muszę wskazać cel, na jaki pożyczam pieniądze?

Firma Bocian Pożyczki słynie z dbania o komfort klientów i dyskrecji. Klienci nie muszą informować, na co przeznaczą środki pieniężne, taki zapis nie widnieje również w umowie.

4.     Na co muszę uważać, biorąc pożyczkę w Bocianie?

Jak zawsze najważniejszy jest zdrowy rozsądek i weryfikowanie informacji. Przed wzięciem pożyczki przemyśl ją dobrze, upewnij się, że wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe, dopytuj pracowników o wszelkie szczegóły, sprawdzaj swoje wątpliwości. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy wszystkie jej zapisy i warunki masz do wglądu. Zawsze, bez wyjątku dokładnie czytaj umowę pożyczki pieniężnej.

5.     Dlaczego pożyczka przekazywana jest przez konsultanta?

Wielu klientów ma opory przed tym, aby udać się po pożyczkę do oddziału. Są też tacy, którzy nie chcą, aby na ich koncie bankowym było widać ruchy i przelewy przychodzące. Firma Bocian Pożyczki stale zwiększa liczbę oddziałów w Polsce i zatrudnianych osób, aby mieć możliwość szerokiego dotarcia ze swoimi produktami do wszystkich osób, które potrzebują takich usług, dostarczonych w szybki i dyskretny sposób.

6.     Gdzie mogę zapytać o szczegóły związane z pożyczką?

Informacje możesz uzyskać za pośrednictwem strony internetowej Bocian Pożyczki oraz dzwoniąc na infolinię.

7.     Czy mogę spłacić wcześniej pożyczkę?

Tak, masz taką możliwość. Jeśli otrzymałeś już od nas pożyczkę, najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest kontakt z Twoim doradcą klienta, który ma wgląd w umowę i szybko wesprze Cię w tym zakresie.

8.     Jakie są konsekwencje braku spłaty zadłużenia w określonym terminie?

Jeśli wiesz, że spłata pożyczki w terminie jest zagrożona, jak najszybciej poinformuj o tym swojego doradcę klienta. Sprawdzi on czy możliwe jest przedłużenie terminu spłaty pożyczki, potencjalne warunki i na pewno znajdzie rozwiązanie tej sytuacji. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek/chwilówek:

AKTUALNY RANKING

Serwis nie jest doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady finansowej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Udostępniane treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie stanowią porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych.